Про побоювання мешканців написав Тарас Ілик на інтернет-ресурсі «Відкрите місто»,- повідомляє Район.Луцьк.
Також він додає,що по всій вулиці Лесі Українки немає жодного дитячого майданчика.
«Діткам не має де проводити час. Що планує робити міська влада з земельною ділянкою? Чи буде вона впорядкована в дитячий майданчик?»,– допитується лучанин.
Нагадаємо,на вулиці Гаврилюка,5 нарешті знесли аварійний будинок,у якому пиячили безхатьки і який заважав місцевим мешканцям.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook