Лучанка Наталія Єкименко робить власноруч «Зубні феї» та продає їх, аби зібрати кошти на лікування Настуні Абрамчук. Про це жінка пише на своїй сторінці у Facebook.
Настуня Абрамчук бореться із пухлиною стовбуру головного мозку. Наталія Єкименко виготовляє іграшки та продає їх за 75 гривень. Кошти покупці перераховують на рахунок Абрамчуків.
«Розмір іграшки 15 на 17 см. Під крильцями є кишенька для копієчок .Пропоную їх на благодійний продаж . Вашим діткам шастя, Настусі маленький шанс на життя. Отже, вартість феї – 75 грн, ( за вашим бажанням сума може бути більшою). Ви бронюєте іграшку коментарем під фото, перераховуєте гроші на рахунок тата дівчинки, викладаєте фото з підтвердженням переказу тут або в приват і забираєте у мене свою фею», – пише жінка.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook