Учора, 19 грудня, на Театральному майдані під час урочистого засвічення головної ялинки міста представники Пласт на Волині передали громаді міста Вифлеємський вогонь миру. Про це деться на сторінці Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.
Зазначимо, що саме Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається у церкві до Йордану, а потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.
Довідково:
Із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту — Національної скаутської організації України. Пластуни беруть Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, заносять до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.
Перший раз Вифлеємський вогонь миру потрапив в Україну 25 років тому приватно. А вже 12 років пластуни передають його за допомогою скаутської естафети містянам і всім потребуючим.
?Лучанам передали Вифлеємський вогонь миру???Сьогодні, 1️⃣9️⃣ грудня 2019 року на Театральному майдані під час урочистого засвічення головної ялинки міста представники Пласт на Волині передали громаді міста Вифлеємський вогонь миру.✅⭐️Зазначимо, що саме Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається у церкві до Йордану, а потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.✨?Довідка.✅Із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.✅По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту — Національної скаутської організації України. Пластуни беруть Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, заносять до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.✅Перший раз Вифлеємський вогонь миру потрапив в Україну 25 років тому приватно. А вже 12 років пластуни передають його за допомогою скаутської естафети містянам і всім потребуючим.
Gepostet von Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради am Donnerstag, 19. Dezember 2019
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook