Спеціальний борт президента РФ Володимира Путіна Іл-80 (Maxdome), відомий як літак “Судного дня”, із якого глава Кремля зможе керувати країною в разі ядерної війни, помітили днями в небі над Москвою. Відповідне відео 3 травня опублікувало Daily Mail.
Літак пролітав низько над околицею столиці РФ на тлі повідомлень про ймовірне застосування РФ ядерної зброї під час війни в Україні, зазначило британське видання.
Водночас офіційні особи у РФ заявили, що Іл-80 візьме участь у параді 9 травня, а його польоти – репетиція.
Daily Mail водночас зазначає, що гігантський за розмірами літак радянської доби – без вікон, окрім кабіни пілотів, відомий у народі як “Летючий Кремль” – не з’являвся на святкуванні Дня Перемоги із 2010 року.
Media error: Format(s) not supported or source(s) not found
Download File: https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2022/05/03/2106619611466646561/636x382_MP4_2106619611466646561.mp4?_=3Його повторна поява на параді може бути ознакою надсилання Путіним попереджувального сигналу Заходу, наголошує видання.
Іл-80 (Maxdome) призначений для використання Кремлем у разі ядерної атаки й може дозаправлятися у повітрі. Путін зможе віддавати накази російським військовим щодо завдання ядерних ударів із повітряного командного пункту.
Але є кілька “АЛЕ”.
Іл-80 (Іл-86ВзПУ), изделие «65с», за класифікацією НАТО: Maxdome – це є такий собі ніби повітряно-командний пункт розроблений ще наприкінці 1980-х років на базі пасажирського літака Іл-86. Літак призначений для евакуації ху*ла у загрозливий період та одночасного управління ним же збройними силами Раші в умовах конфлікту будь-якого ступеня інтенсивності, включаючи повномасштабну ядерну війну.
Ого-го-го!!!
Базова модель цього літачка Іл-86, була відповідно створена 36 років тому і супер-пупер оснащена та той час.
Іл-86 — чотирьохдвигунний широкофюзеляжний пасажирський літак для авіаліній далекого сполучення, спроєктований в КБ Іллюшина. Перший і наймасовіший радянський пасажирський широкофюзеляжний літак. Також перший у світі широкофюзеляжний літак з турбовентиляторними двигунами. Випускався серійно в 1980—1997 роках на авіаційному заводі у Воронежі. Всього було випущено 106 літаків.
А ось повітряний командний пункт від базового Іл-86 відрізняється відсутністю ілюмінаторів, системою дозаправки у повітрі і додатковим апаратним відсіком (“горбом”) у носовій частині фюзеляжу.
Уявімо (не приведи Господи). що ядерний судний день настав…
• Чи сяде на борт “Летючого Кремля” Головнокомандувач Всія Русі Царь Путін, щоб політати над палаючим розбомбленим Кремлем? Навряд чи. Він не вилізе зі своєї нори!
• Чи знайдеться десь в розбомбленій Раші аеродром, з якого зможуть дозаправити літак “Судного дня” у повітрі? Навряд чи.
Будь-який сценарій Судного дня точно не враховуватиме амбіцій Путіна. Але фінал буде один: не стане ні Путіна, ні Росії, як такої…
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook