Кияни провели ревізію волинських доріг (ФОТО) - Волинь.Правда

Кияни провели ревізію волинських доріг (ФОТО)

Показати всі

Кияни провели ревізію волинських доріг (ФОТО)

Про це стало відомо під час робочої зустрічі керівництва ДП «Волинський облавтодор» із столичним інспектором сьогодні,15 жовтня,на території філії «Луцький райавтодор»,- пише ІА Волинські Новини.Столичний ревізор приїхав до Луцька одразу після інспекції доріг у Рівненській області. На Волині голова правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» планує оглянути Ковельський та Любомльський райавтодор. У Луцьку Артем Гриненко оглянув автопарк,склади з піщано-соляною сумішшю та умови праці робітників «Луцького райавтодору». Про результати перевірки журналістам пообіцяли повідомити згодом,зокрема,розмістять інформацію на офіційному сайті ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України».Оглянувши парк снігоочисної техніки,Артем Гриненко сказав,що оновлення техніки по всій Україні планується як за рахунок бюджетних коштів,так і за допомогою лізингових програм.«Зараз ми намагаємось отримати з бюджету 250 мільйонів гривень на оновлення техніки. Також у нас вже є перші успіхи в переговорах з міжнародними фінансовими установами про залучення коштів на оновлення спецтехніки. Таким чином,вже весною можна розраховувати на закупку хоча б 10 одиниць нової техніки на область»,- каже Артем Гриненко.
 

 

Директор Дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» Олександр Зіньков відзвітувався щодо готовності дорожньої служби Волині до зимового періоду.Зі слів очільника облавтодору,всього на Волині є 230 одиниць власної техніки,яку планують задіювати взимку. Крім того,уклали 28 договорів на залучення 54 одиниць техніки додатково. Посипні суміші заготовлені на 100% – згідно плану. Разом із залишками з минулого року,загальна кількість посипної піщано-соляної суміші становить понад 40 тонн. Для прикладу,минулого року використали лише 20 тисяч тонн суміші.Як розповіли дорожники,гостро стоїть проблема щодо оновлення застарілого парку очисної техніки. Наймолодші снігоочисники працюють на дорогах з 2008 року,проте основна кількість автопарку облавтодору складається з техніки,якій 25-27 років.
 

 

 

 

 

Проте,основною проблемою волинського автодору залишається кадрові питання. Не дивлячись на повне погашення заборгованості по заробітній платні,працівники звільняються.«На ту кількість техніки,яку ми плануємо залучити взимку,нам не вистачає ще 40 водіїв та механізаторів»,- зауважив Олександр Зіньков.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook