Коронавірус: благодійники перерахували волинській лікарні понад 175 тисяч - Волинь.Правда

Коронавірус: благодійники перерахували волинській лікарні понад 175 тисяч

Показати всі

Коронавірус: благодійники перерахували волинській лікарні понад 175 тисяч

Завдяки небайдужості волинян на благодійний рахунок Рожищенської ЦРЛ для бборотьби з коронавірусом надійшло  175 750 гривень. Про це йдеться на сторінці КНП “Рожищенська ЦРЛ” у Facebook.

“Щиро дякуємо усім, а особливу подяку за вагомий внесок хочемо висловити керівникам ТзОВ СП “ГІРСАМ” за перерахунок 100 тис. грн. та ТзОВ «Чебені Плюс» за підтримку в сумі 50 тис. грн. Частина коштів, а саме 12 тис. 190 грн. уже спрямовано на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та миючих розчинів”, – йдеться у дописі.

Наразі є нагальна потреба в закупівлі двох апаратів ШВЛ, кисневих концентраторів, приліжкових моніторів відстеження стану пацієнтів, респіраторів типу FFP3 та ізоляційних костюмів для персоналу.

У Рожищенській ЦРЛ діє благодійний рахунок на який можна переказати кошти: Код ЄДРПОУ – 01982910, розрахунковий рахунок № UA 213034400000026007055522660. Волинське ГРУ АТ КБ «Приватбанк» у м. Луцьку.

За детальною інформацією щодо збору коштів можна звертатися за телефонами: (03368) 2-28-37, 2-22-76. Е-roz_clinik@ukr.net

Юридична адреса: КНП «Рожищенська центральна районна лікарня» Рожищенської районної ради. 45100, Волинська область, м. Рожище, вул.. Коте Шилокадзе, 19. Головний лікар: Редзій Віктор Степанович.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *