Колишній оборонець «Волині» розповів про дебют у «Динамо» - Волинь.Правда

Колишній оборонець «Волині» розповів про дебют у «Динамо»

Показати всі

Колишній оборонець «Волині» розповів про дебют у «Динамо»

Колишній захисник “Волині”, “Олімпіка” і новачок “Динамо” Артем Шабанов прокоментував свій дебют на киян та перемогу “біло-синіх” в матчі проти Зорі (3:2), – про це повідомляє Футбол24.

“Радий, що дебютував за “Динамо”, й що ми виграли такий важкий матч. Дякую всім уболівальникам, які прийшли нас підтримати. Хацкевич сказав, що обороні не вистачає надійності? Думаю, він має рацію, адже ми пропустили дві контратаки, після яких нам забили два м’ячі. Але по гарячих слідах важко сказати щось конкретне, потрібно подивитися відео та розібрати помилки. Олександр Миколайович мені особисто нічого не казав”, – розповів екс-“волинянин”.

“Думаю, оскільки вони забили першими, й нам потрібно було відіграватися, ми пішли вперед, забили, потім знову пропустили. Добре, що проявили характер, відігралися та вирвали перемогу”, – додав Шабанов.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook