Від літа 2019 року українці зможуть безкоштовно робити скринінгові дослідження щодо наявності онкологічних захворювань. Про це пише ТСН.
Про це під час засідання уряду заявила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.
“У гарантованому пакеті послуг первинної ланки є скринінгові тести на рак. Цього літа ми з урядом будемо розвивати програму “Безкоштовна діагностика”, будуть додаткові тести щодо раннього виявлення”, – розповіла вона.
За словами Супрун, від літа кожен українець зможе піти до свого сімейного лікаря і отримати направлення на безкоштовну діагностику щодо захворювань на рак.
Окрім цього, очільниця МОЗу зазначила, що нині в Україні дуже високий рівень смертності від онкозахворювань саме через пізню діагностику.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook