Керівник штабу Ляшка на Волині незаконно агітує - Волинь.Правда

Керівник штабу Ляшка на Волині незаконно агітує

Показати всі

Керівник штабу Ляшка на Волині незаконно агітує

Керівник виборчого штабу Ляшка на Волині порушив виборчий закон. Про це «Волинській правді» повідомили у прес-службі Громадянської мережі «ОПОРА» у Волинській області.

Керівник Волинського обласного виборчого штабу Олега Ляшка Володимир Кучер оприлюднив 25 травня на власній сторінці в соціальній мережі «Vkontakte» фото частинки виборчого бюлетеня з позначкою навпроти прізвища Олега Ляшка. Водночас,в коментарі до фото він написав: «Я свій вибір зробив – а ти?».

Зауважимо,що цей факт можна трактувати,як порушення ч. 4 ст. 76 Закону України «Про вибори Президента». Зокрема,«Під час заповнення виборчих бюлетенів забороняється присутність інших осіб,здійснення фото- та відеофіксації у будь-який спосіб.» Також цей факт порушує ч. 3 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України»,згідно з яким «передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook