Керівництво «Теремно-Хліб» «відкараскується» від самовільного підняття цін на хліб - Волинь.Правда

Керівництво «Теремно-Хліб» «відкараскується» від самовільного підняття цін на хліб

Показати всі

Керівництво «Теремно-Хліб» «відкараскується» від самовільного підняття цін на хліб

Власне,до слова запросили голову правління «Теремно-Хліб» Андрія Тищенка,адже,як відомо,саме це підприємство з 7 березня підняло ціни на соціальні сорти хліба.

Тищенко запевнив,що проблема в тому,що виробництво хліба зараз знаходиться в тіні. А українці зараз менше споживають хліба,ніж,як він порівняв,люди у колишньому блокадному Ленінграді (при тому,що у блокадному Ленінграді,окрім хліба і води,люди практично нічого не споживали,то чи сумісне порівняння? – авт.).

Далі навів статистику,що ціна на хліб з борошна першого сорту на Волині займає 10 місце в Україні,по житньому – 11 місце,з борошна вищого сорту – 13 місце.

«Я б не сказав,що на Волині найвищі ціни на хліб»,– висловився він та разом з тим навів усі здобутки підприємства,мовляв,за минулий рік підприємство виплатило понад 13 мільйонів гривень зарплат,з них понад 5 мільйонів – сплата податків. Окрім того,створили 40 нових робочих місць.

Губернатор області Григорій Пустовіт зауважив,що сьогодні йде мова про підняття ціни на соціальні сорти хліба. Та навів статистику станом на 20 березня: ціна на хліб 5 гривень 19 копійок,що значно вище,ніж в інших областях. Приміром у Львівській – 4 гривні 49 копійок.

«Коли така йде різниця,то виникає питання,там інша ціна на пальне,борошно,оплата праці? Ми шукаємо пояснення цьому феномену. Хліб пшеничний з борошна першого ґатунку теж значно дорожчий. Ми нічого не маємо проти вас,ваш хліб якісний і користується популярністю. Ви займаєте положення монополіста в усьому Луцькому районі і маєте переваги в продажу. Ми дозволили вам встановлювати місця по місту для роздрібної торгівлі,йшли вам назустріч. Ми б хотіли,щоб ваш хлібозавод був партнером для найбідніших прошарків населення»,– звернувся голова ОДА до Тищенка. Та запитав: чи розглядалися ними можливість зниження ціни на соціальні сорти хліба? Тищенко відповів,що так,але остаточне рішення ще не прийнято.

Також Тищенко зупинився на дебіторських заборгованостях. Мовляв,лише по супермаркетах їм боргують 917 тисяч гривень,загальний борг становить – 1,8 мільйона гривень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook