Ілона Маска запросили на Волинь - Волинь.Правда
Показати всі

Ілона Маска запросили на Волинь

Юна дипломатка з Ковеля Марійка Мовчан записала відеозвернення до відомого американського винахідника, інвестора та мільярдера Ілона Маска. Про це повідомляє Благодійна організація «Позитивна взаємодія», – пише Район.Ковель.

У відео Марійка розповідає, що їй 14 років і живе у Ковелі. Як засновниця благодійної організації вона допомагає дітям з «особливими потребами» змінювати своє повсякденне життя на краще і реалізовувати свої мрії.

«Що важче зробити – полетіти на Марс чи приїхати в місто Ковель в Україну для того, щоб підтримати сиріт, дітей, які живуть важким життям? Що важливіше – дивитися на Марсіанів чи звертати увагу на сиріт, які вже потребують вашої уваги і допомоги», – такі питання порушив перед Ілоном Маском керівник Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан.

«Містер Маск, ми запрошуємо Вас до України в місто Ковель допомагати дітям», – мовить Павло Мовчан, один із засновників Благодійного фонду «Позитивна взаємодія».

«Відвідавши Марс, ви залишите значний вплив у розвитку нашої Сонячної системи та у її вивченні але приїхавши в Ковель і відвідавши людей, які дійсно потребують вашої допомоги, ви зробите значний, величезний крок в історії благодійності України», – йдеться у відео.

Закликавши Ілона Маска долучатися до благодійної діяльності і змінювати наш світ.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *