HIMARS дозволяють ЗСУ атакувати більшість цілей, у тому числі в Криму, - Пентагон - Волинь.Правда

HIMARS дозволяють ЗСУ атакувати більшість цілей, у тому числі в Криму, – Пентагон

Показати всі

HIMARS дозволяють ЗСУ атакувати більшість цілей, у тому числі в Криму, – Пентагон

Надані США реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) HIMARS та боєприпаси до них дозволяють українським військовим вражати цілі, зокрема в Криму.

Про це повідомили на брифінгу заступника помічника міністра оборони США у справах Росії, України та Євразії Лори Купер.

Вона нагадала, що Крим є українською територією.

“Згідно з нашими оцінками, за допомогою наявних у них систем GMLRS на HIMARS, додаткову кількість яких ми надамо в новому пакеті військової допомоги, вони можуть досягти більшості цілей на полі бою. Вони можуть досягти більшості цілей, у тому числі в Криму”, – заявила вона.

У Пентагоні також заявили, що Сполучені Штати вважають за доцільніше передачу Україні радянських, а не західних танків.

Крім того, адміністрація США поки що не бачить необхідності в постачанні Україні озброєнь за ленд-лізом, заявила Купер.

“Ми вдячні Конгресу за надання підтримки Україні ухваленням законопроєкту про ленд-ліз”, – зазначила Купер.

Вона уточнила, що поки що Вашингтон зосереджений на виділенні озброєння повноваженнями президента. Під час відправлення Україні озброєнь безпосередньо з американських складів не потрібні “виплати компенсації за пошкоджену техніку”.

За її словами, минулого тижня заступник міністра оборони США обговорював із представниками міністерств оборони країн-союзниць способи підтримки військової промисловості саме у розрізі допомоги Україні.

“При цьому Росія – що робить Росія? Вона звертається за допомогою до Північної Кореї. Вона звертається до Ірану. Вона не має такої глибини підтримки”, – сказала Купер.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *