Гузь відчинив двері власної оселі для журналістів (ФОТО) - Волинь.Правда

Гузь відчинив двері власної оселі для журналістів (ФОТО)

Показати всі

Гузь відчинив двері власної оселі для журналістів (ФОТО)

Посадовець першим відчинив двері свої оселі для журналістів із представників нової влади.

Ігор Гузь розповів,що три тижні тому до нього почали звертатися представники ЗМІ із проханням показати,де і як він живе. Тому він і запросив журналістів до господи.

Проживає Ігор Гузь разом із дружиною Оксаною у мікрорайоні Вишків. Він переконаний,що кожен чиновник має вчинити так само і теж показати своє житло журналістам при першій необхідності.

Живе Гузь на Вишкові із 2007 року. Поселився тут після одруження у дідівській хаті,котра була збудована у 1953 році. Займає лише половину будинку,а в іншій живе його дядько. Подружжя Гузів живе у двох кімнатках,мають невеличку кухню та ванну кімнату у прибудові. Майно не зареєстроване на Ігоря Гузя та його дружину – тут приписана матір заступника голови Волинської обласної ради.

Поряд із хатою – 15 соток городу. Тут є картопля,буряк і,за словами,Ігоря Гузя,усе свіже до столу.

Заступник голови Волинської обласної ради Ігор Гузь розповів,що 12 років працює чиновником і депутатом,про ні він,ні його родина не взяли ніяких земельних ділянок безкоштовно. Іншого житла чиновник також не має.

Нещодавно він придбав машину «Хюндай Соната». Кредит оформлений на дружину на 5 років. Із придбання авто,зізнався Гузь,йому допомогли друзі,хоча він сам збирав на машину протягом шести років.

Його сусіди – прості люди. Район Вишкова був заселений у 50-ті роки переважно колгоспниками. Нині тут проживають їхні нащадки.

Раніше Ігор Гузь проживав із батьками та сестрою у двокімнатній квартирі на проспекті Молоді,17б. Квартиру отримали у 1988 році,а до того – тулилися в однокімнатній.

Серед живності заступника голови Волинської обласної ради – кіт Цезар. Тварина переважно мешкає вдома і рідко виходить на вулицю погуляти,бо його попередника отруїли. Цезар – пухнастий сірий «британець» – дуже сором’язливий кіт,до нього приходить в гості сусідська кішка.

На кухні,де порається дружина Оксана,є добротні меблі та чимало речей,котрі виконані у техніці декупаж. В одній із кімнат – пензлі та картини,адже дружина Ігоря Гузя полюбляє малювати. На одній із картин зображений символ нинішнього року – кінь.

У спальні – чимало книг. Серед них виділяється товстенна історія УПА. Над книжковими полицями висять герої України Степан Бандера та провідник ОУН Євген Коновалець.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook