Губернатор Харківської області подав у відставку - Волинь.Правда

Губернатор Харківської області подав у відставку

Показати всі

Губернатор Харківської області подав у відставку

Свою відставку Добкін мотивував необхідністю підготовки та проведенням передвиборчої кампанії на пост президента України,- повідомляє ТСН.

«У зв`язку з необхідністю проходження процедури реєстрації кандидата на пост Президента України та організацією передвиборної кампанії в містах України»,- сказано в заяві Добкіна.

«Для забезпечення стабільно сталого функціонування системи життєзабезпечення регіону,для юридичної можливості першому заступнику голови Харківської ОДА (доручаю) виконувати обов`язки керівника регіону»,- йдеться в заяві.

Нагадаємо,що нещодавно Михайло Добкін заявив про намір йти в президенти України.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook