Господар Кремля поставив свічки за тих,кого послав убивати українців - Волинь.Правда

Господар Кремля поставив свічки за тих,кого послав убивати українців

Показати всі

Господар Кремля поставив свічки за тих,кого послав убивати українців

Відповідаючи на питання журналістів,чому він вирішив відвідати цей храм і за кого,«якщо це не особиста таємниця,він поставив свічки в храмі»,Путін сказав: «Я поставив свічки за тих,хто постраждав,захищаючи людей в Новоросії».

Термін «Новоросія» вперше з’явився в промові російського президента Володимира Путіна 17 квітня. «Це Новоросія,і цей Харків,Луганськ,Донецьк,Херсон,Миколаїв,Одеса не входили до складу України в царські часи. Це все території,які були передані в Україну в 20-ті роки радянським урядом»,- сказав тоді Путін.

Наприкінці травня терористичні угруповання «ДНР» і «ЛНР» створили спільну структуру під назвою «Новоросія».

Наразі підтримувані Росією бойовики контролюють третю частину Донбасу.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook