Фонду Ігоря Палиці - 5 років - Волинь.Правда
Показати всі

Фонду Ігоря Палиці – 5 років

10 червня 2011 року відбулася офіційна реєстрація Фонду,а уже 11 червня колектив почав працювати над реалізацією програм та проектів,спрямованих на підтримку лучан та розвиток міста,- повідомляє прес-служба Фонду.
Свою діяльність Фонд розпочав із Луцька. Для засновника організації Ігоря Палиці це – місто,в якому він народився та виріс,а тому прийняв рішення почати втілення прогресивних змін саме із малої батьківщини.
Протягом п’яти років колектив Фонду реалізував чимало ініціатив у сфері освіти,культури,спорту,охорони здоров’я. Ідея змін,які запропонував Ігор Палиця,знайшла відгук у тисяч лучан,які брали участь у проектах Фонду. Зокрема,за цей час в межах програми «Луцьку спорт високих досягнень» здійснили реконструкцію легкоатлетичного комплексу на стадіоні «Авангард»,збудували 15 універсальних футбольних міні-полів зі штучним покриттям у загальноосвітніх закладах міста.
За час,відколи Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» розпочав реалізовувати програму «Зробимо Луцьк європейським містом» встановили 27 спортивних об’єктів у стилі StreetWorkout,також у місті з’явилося більш як три десятки дитячих майданчиків. Всебічну підтримку надавали обдарованим учням та студентам,за п’ять років завдяки проекту «Буковель» у Карпатах відпочили та оздоровилися понад 5000 дітей. За посередництвом громадської приймальні допомогу отримали понад 23000 громадян.
У 2015 році змінився основний підхід до діяльності Фонду та реалізації програмних завдань. З метою оптимізації та структурування ідей,ініціатив,запитів та проблем,які турбують лучан,розпочали роботу Офіси розвитку кварталу.
У грудні 2015 року Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» змінив назву на «Тільки разом».
Водночас із назвою,розширилась і географія діяльності Фонду,відтепер вона здійснюється на теренах усієї Волині.
З цією метою у травні у містах та районних центрах вже розпочали роботу 14 представництв Фонду «Тільки разом»,ще 3 – діятимуть уже найближчим часом.
Програма діяльності Фонду розширюється з кожним роком. Загалом за час існування організації у розвиток міста та області вклали 230 мільйонів гривень.
Наміри виходити на новий рівень свого часу озвучив засновник Фонду Ігор Палиця. Про організацію,якій дав життя,він сказав: Фонд – це серце,це душа,це те,що я відчуваю.
Головний принцип,яким послуговується команда Фонду у своїй роботі,– з добром у серці,з любов’ю до людей!
Довідково: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» – це недержавна,неприбуткова,благодійна організація. Діяльність Фонду розпочалася у червні 2011 року під назвою «Новий Луцьк». Головний офіс Фонду розташований в Луцьку. Сьогодні Фонд реалізує 24 проекти у різних сферах суспільного життя,серед яких освіта,наука,культура,спорт та допомога волинянам,які найбільше цього потребують.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook