Суд встановив,що Володимир Савчук,на ґрунті неприязних стосунків,затіяв суперечку з тодішнім заступником голови Володимир-Волинської райради Павлом Карпюком і під час цієї суперечки наніс йому удар в обличчя,- про це інформує інформує власкор «Вголосу».
Інцидент спровокований чиновником трапився у жовтні 2014 року.
За такі дії,уже екс-посадовця Володимира Савчука суд визнав винним за ст. 125 ч. 1 Кримінального Кодексу Україні і наклад на нього штраф у сумі 697 гривень.
Вирок вступить в силу після тридцятиденного терміну або після апеляції.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook