Екс-голова СБУ назвав прізвища «бісів» - Волинь.Правда

Екс-голова СБУ назвав прізвища «бісів»

Показати всі

Екс-голова СБУ назвав прізвища «бісів»

«Кремлівські біси затято виконують завдання Кремля». Так  під час прес-конференції у Черкасахпрокоментував заяви Поклонської та Рабіновича лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. Про це повідомляє сайт spravedlyvist.com.ua

«Це сталося в один день і за одним темником. Кремлівські біси, маріонетки затято виконують завдання Кремля. Що Поклонська, що Рабінович працюють за кремлівські гроші і будуть притягнені до відповідальності»,  – заявив Валентин Наливайченко.

На  його переконання, Поклонська, Аксьонов, Константинов, включно із українським криміналітетом, перебувають на російському фінансуванні й жорстко відповідатимуть за українськими законодавством.

«Всі їхні незаконно отримані гроші мають бути конфісковані і передані у бюджет України. Це не перша і не остання атака на мене та Рух «Справедливість». Це лише підтверджує: ми все робимо вірно, рухаємося правильно!»- підкреслив лідер «Справедливості».

Нагадаємо, одночасно на українських і російських телеканалах були поширені відверто брехливі і замовні звинувачення на адресу Валентина Наливайченка.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook