Відповідно до положення про Державну екологічну інспекцію у Волинській області,з метою контролю за достовірністю даних під час проведення користувачами мисливських угідь обліку мисливських тварин у 2016 році та об`єктивного встановлення лімітів добування (відстрілу,відлову) диких парнокопитних тварин та хутрових звірів у мисливському сезоні 2016 – 2017 роках,згідно доручення голови Держекоінспекції України,передбачено ряд відповідних заходів.
Зокрема,користувачі мисливських угідь повинні залучати представників Держекоінспекції у Волинській області до участі в проведенні обліків мисливських тварин. У разі виникнення сумнівів у достовірності даних проведених обліків,можуть проводитись вибіркові контрольні заходи щодо обліку мисливських тварин силами користувачів мисливських угідь. Рекомендується особливу увагу звернути на відповідність фактичної чисельності зайця – русака до первинних матеріалів обліків за минулий рік.
Результати проведеної роботи будуть узагальнені та проаналізовані для подальшого використання лімітів добування диких звірів в області.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook