Диктаторські умови: чому деякі луцькі ОСББ не хочуть встановлювати лічильники газу - Волинь.Правда

Диктаторські умови: чому деякі луцькі ОСББ не хочуть встановлювати лічильники газу

Показати всі

Диктаторські умови: чому деякі луцькі ОСББ не хочуть встановлювати лічильники газу

Луцьк – один з лідерів зі створення ОСББ. Якщо на початку минулого року у місті добровільно об’єднались для ведення спільного господарства 193 ОСББ, то зараз у місті їх діє уже 325 у 360 будинках. А до кінця року прогнозується, що буде 400 об’єднань.
 
Про це повідомили сьогодні, 4 квітня, під час наради голів об`єднань співвласників багатоквартирних будинків і міської влади.
 
Говорили про прибирання прибудинкових територій, дахів та підвалів. І обов’язково провести в усіх будинках дезінфекцію та дератизації (винищування та захисту від гризунів, які є носіями та розповсюджувачами інфекційних хвороб). Бо минулоріч у місті був зафіксований смертельний випадок лептоспірозу, цю інфекцію переносять гризуни.
 
Чимало запитань у представників ОСББ було до представника ПАТ «Волиньгаз» щодо встановлення лічильників та обліку газу.
 
223 індивідуальні лічильники уже працюють, планується цього року ще встановити 108.
 
Але є ОСББ, які відмовляються встановлювати лічильники. Їх у «Волиньгазі» називають проблемними. Зараз таких у Луцьку є 40 ОСББ. І тарифи за спожитий газ їм нараховують у подвійному розмірі. Це, на думку представників ОСББ, порушує конституційні права громадян. Бо лічильники повинні бути встановленні за рахунок розподільчої організації, тобто в даному випадку «Волиньгазом». Крім того, чимало питань і у якості лічильників, зняття показників з них та диктаторські умови.
 
Для того, щоб розібратися в усіх цих питаннях, вирішили зібрати окрему нараду.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook