Дуда склав присягу та офіційно почав другу президентську каденцію - Волинь.Правда

Дуда склав присягу та офіційно почав другу президентську каденцію

Показати всі

Дуда склав присягу та офіційно почав другу президентську каденцію

Анджей Дуда офіційно розпочав свою другу президентську каденцію та склав присягу перед парламентом Польщі. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Onet.

Чимало опозиційних депутатів принципово не були присутні у залі під час прийняття присяги. Із запрошених попередніх президентів Польщі, з’явився лише Александр Квасневський.

У своїй інавгураційній промові Дуда назвав останні вибори “великою перемогою польської демократії”, зазначивши, що вони проходили у дуже складних умовах.

Основними питаннями для себе на наступні 5 років президент назвав “родину, безпеку, робочі місця, інвестиції та гідність”, також пообіцяв захищати польський аграрний сектор.

“Наш співвітчизник, папа Іван Павло II неодноразово казав нам, політикам, особливо дбати про захист сім’ї. Нація залежить від того, якою є родина”, – зазначив президент.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *