У Мазовецькому воєводстві, перебуваючи за кермом Opel, розбився 25-річний українець. Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на echodnia.eu, ДТП сталася минулої суботи в населеному пункті Смогожув (Пшисуський повіт) після 23:00.
За попередньою інформацією, винуватцем став 25-річний громадянин України. Перебуваючи за кермом автомобіля Opel, він не поступився правом першочергового проїзду автомобілю Audi A8, внаслідок чого сталося зіткнення.
Майже непритомного українця дістали з розбитого авто свідки події. Вони ж і розпочали реанімацію чоловіка, яку потім продовжили рятувальники, що прибули на місце події. Боротьба за життя чоловіка тривала понад 1 годину, однак всі зусилля не принесли результату. Молодий українець помер внаслідок отриманих травм.
Пасажири Audi в результаті ДТП отримали травми різного ступеня складності. Одного з них після профілактичної госпіталізації відпустили додому. Натомість інший потрапив до лікарні в Юзефові.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook