ДТП на Волині: травмовано 5 осіб - Волинь.Правда
Показати всі

ДТП на Волині: травмовано 5 осіб

Автопригоди зафіксовані у Нововолинську,Луцьку та Камінь-Каширському районі. Про це повідомляє УДАІ УМВС України у Волинській області.

2 квітня близько 21:00 поблизу міста Камінь-Каширський 57-річний житель селаБрониця,керуючи автомобілем “Лада-Пріора”,допустив зіткнення із трактором “Т-25” із причепом під керуванням 33-річного місцевого жителя. Внаслідок ДТП пасажири автомобіля: 26-річна жінка та її 26-річний чоловік отримали тілесні ушкодження. Госпіталізовані у реанімаційне відділення районної лікарні.

Цього ж дня близько 13:45 у місті Нововолинськ по проспекту Перемоги 25-річний житель Луцька,керуючи автомобілем “Форд”,скоїв наїзд на 87-річну місцеву жительку. Внаслідок ДТП пенсіонерка госпіталізована у міську лікарню.

3 квітня о 8:30 у місті Луцьк по вулиці Рівненська зареєстрована дорожньо-транспортна пригода з постраждалими. Водій,керуючи автомобілем «ТойотаЯріс»,за попередніми даними,не врахував дорожню обстановку та швидкість руху,внаслідок чого втратив керування та виїхав на зустрічну смугу,де зіткнувся з припаркованим на зупинці тролейбусом. Внаслідок автопригоди водій і 23-річна жінка,яка перебувала на зупинці громадського транспорту,отримали тілесні ушкодження і госпіталізовані у Луцьку міську клінічну лікарню. Дані потерпілих уточнюються.

За фактами ДТП розпочато досудове розслідування за ст. 286 (Порушення правил дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook