ДТП на Волині: постраждало троє дітей (ФОТО) - Волинь.Правда

ДТП на Волині: постраждало троє дітей (ФОТО)

Показати всі

ДТП на Волині: постраждало троє дітей (ФОТО)

Автопригода трапилася по обіді. За кермом «Skoda Octavia» перебував 53-річний мешканець Іваничівського району. Ймовірно,водій не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen T5»,під керуванням 41-річного жителя Рівненської області.
 
Внаслідок ДТП постраждали четверо пасажирів «Volkswagen T5»,мешканців Рівненської області. 36-річну та 10-річну пасажирок госпіталізували в реанімацію центральної районної лікарні. У неповнолітньої,зокрема,медики діагностували закритий перелом лівої ліктьової кістки зі зміщенням. У 36-річної постраждалої – закрита черепно-мозкова травма. Травмувалися також 14-річна дитина та немовля. У них медики виявили садна. Їх не госпіталізували.
 
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами,які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують усі обставини пригоди.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook