До прикладу,дорослий чоловік із упевненістю стверджує,що російських військ на Донбасі нема,а от на території України розгулюють військові західних країн,- пише Gazeta.ua.
“У вас по улицам ходят польские военные,ходят чехословацкие военные,ходят американские военные. По телевизору ж показывают”,- розповідає місцевий водій.
Проте є на окупованих територіях і люди,яких кремлівська пропаганда не змогла зломати.
“Ничего хорошего там нет”,- розповідають свідомі мешканці Донецька про своє місто.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook