Донеччани про життя під окупантами: «Ничего хорошего там нет» - Волинь.Правда

Донеччани про життя під окупантами: «Ничего хорошего там нет»

Показати всі

Донеччани про життя під окупантами: «Ничего хорошего там нет»

До прикладу,дорослий чоловік із упевненістю стверджує,що російських військ на Донбасі нема,а от на території України розгулюють військові західних країн,- пише Gazeta.ua.

“У вас по улицам ходят польские военные,ходят чехословацкие военные,ходят американские военные. По телевизору ж показывают”,- розповідає місцевий водій.

Проте є на окупованих територіях і люди,яких кремлівська пропаганда не змогла зломати.

“Ничего хорошего там нет”,- розповідають свідомі мешканці Донецька про своє місто.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook