Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.
Зокрема,заступник очільника Волині Сергій Кошарук зазначив,що питання підготовки до зимового періоду перебуває на постійному контролі. Так,департамент ЖКГ та будівництва Волинської ОДА завершує підготовку опалювальних заходів. Ті ж заходи,які були проведені впродовж опалювального сезону у 2014-2015 роках дозволили зекономити газу більше ніж на 2 мільйони кубометрів.
До того ж,Сергій Кошарук додав,що в області забезпечено роботу 120 котелень,а це 98% та розроблена спеціальна програма для бюджетних установ. “Роботи ще багато,але для закладів бюджетної сфери розроблена програма щоденного моніторингу споживання,що призводить до значної економії”,- резюмував Кошарук.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook