До уваги волинян,які мріють про посаду голови РДА - Волинь.Правда

До уваги волинян,які мріють про посаду голови РДА

Показати всі

До уваги волинян,які мріють про посаду голови РДА

Конкурс проводить спеціальна інституція – комісія з питань вищого корпусу державної служби,до якої на паритетних засадах увійшли представники президента,уряду,громадських організацій,наукових установ,голова НАЗК,голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко. Він розповів,що «до 6 вересня претенденти мають подати свої документи,які буде опрацьовано на предмет відповідності формальним вимогам,бо без певного доведеного стажу роботи і її результативності не можна претендувати на керівні посади. Тих,хто пройде цей формальний етап,12 вересня буде запрошено для проведення тестування,розв’язання ситуативних завдань та співбесіди з членами комісії».
 
Ващенко повідомив,що передбачено три етапи,кожен з яких покликаний виміряти конкретні якості претендента. «Тестування відбувається в комп’ютерному режимі,коли даються ті чи інші питання і чотири варіанти відповідей. Воно спрямоване на те,щоб дізнатись,наскільки претендент володіє ключовими нормами законодавства – Конституцією,законом про запобігання корупції,законом про держслужбу. Ситуативне завдання – це вже аналіз вміння кандидата застосовувати свої знання і досвід для розв’язання конкретних проблем. Ну,і останній етап – співбесіда – дасть можливість продемонструвати свої лідерські,комунікативні якості,можливість аргументувати ту чи іншу позицію. Кожен з етапів оцінюється за бальною системою – кожен член комісії незалежно виставляє свої бали,які потім сумуються і приймається рішення щодо допуску до наступного етапу конкурсу»,- пояснив голова Нацагентства з питань держслужби.
 
Далі комісія запропонує президенту дві кандидатури. На думку Ващенка,президент буде зобов’язаний обрати одного з них. «Якщо все коректно відбувається,нічого не оскаржено і немає сумнівів у процедурі обрання,то які підстави відмовляти?»,- сказав він.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook