Депутатові від ОПЗЖ Іллі Киві висунули підозру у держзраді - Волинь.Правда

Депутатові від ОПЗЖ Іллі Киві висунули підозру у держзраді

Показати всі

Депутатові від ОПЗЖ Іллі Киві висунули підозру у держзраді

????????????????????????????????????

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова оголосила про підозру народному депутату від ОПЗЖ Іллі Киві

 

Про це Венедіктова написала у Facebook.

“Кива Ілля Володимирович, повідомляю вас про підозру. В найближчий час ми оголосимо вас в міжнародний розшук. Потім буде арешт, екстрадиція і справедливий суд. Така ваша доля, іншої не буде”, підкреслила вона.

Киві оголосили підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність) та ст. 111 (державна зрада).

За слів генпрокурорки, Кива “своїми діями і висловлюваннями заподіяв колосальну шкоду державі Україна. Він  зробив все, щоб “запросити” в наш дім російського агресора,…, все, щоб кордони нашої держави змінились, щоб мільйони людей ночували в бомбосховищах, …, щоб мільйони українців жили на кордонах сусідніх держав, а багато з них ніколи не повернулись додому, …, щоб українські діти більше ніколи не побачили своїх батьків”.

Венедіктова

Фото: Фейсбук/Венедіктова

Венедіктова зазначила, що все це Кива зробив даремно і марно, бо ні у нього, ні в його кураторів “нічого не вийде”.

Нагадаємо, що  24 лютого Ілля Кива з-за кордону заявив, що “українському народу потрібне звільнення”, а “українці, білоруси, росіяни – це один народ”.

Під ранок 24 лютого Росія напала на Україну.

В “Опозиційній платформі – За життя” ініціювали виключення Киви з фракції.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *