Де у Луцьку зафіксували найбільше порушень карантину - Волинь.Правда

Де у Луцьку зафіксували найбільше порушень карантину

Показати всі

Де у Луцьку зафіксували найбільше порушень карантину

Працівники Держпродспоживслужби разом із правоохоронцями під час вихідних посилено перевіряли усі ринки, які працюють на території міста Луцька. Про це повідомляє Луцька міська рада.

«Порівняно з минулими тижнями ситуація покращилася, але все ж виявили порушення карантинних обмежень. Зокрема, це стосується несанкціонованої торгівлі поблизу Завокзального і Центрального ринків. Також деякі порушення зафіксували у громадському транспорті, але загалом водії слідкують за кількістю пасажирів у салонах транспортних засобів, аби не було скупчення пасажирів», – йдеться у повідомленні.

Національна та патрульна поліція продовжує перевірки містом на предмет дотримання вимог карантину. На постійній основі проводяться профілактичні заходи у зв’язку із збільшенням кількості хворих, а також відстежування контактних осіб та тих, хто перебуває на самоізоляції.

Працівники департаменту муніципальної варти здійснювали перевірку закладів громадського харчування, яким сьогодні дозволено розміщувати відвідувачів лише на літніх майданчиках на відкритому просторі та роботу в режимі доставки. Також вихідними вони обстежували громадський транспорт та ринки. Знову ж найбільше порушень було виявлено на ринку «Центральний».

Зазначається, що сьогодні робота транспорту проходить в штатному режимі. Містом курсує 32 тролейбуси, 141 автобус. Збільшення пасажиропотоку порівняно з попередніми тижнями поки не спостерігається

Дитячі садочки у місті продовжують працювати із дотриманням усіх вимог.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *