Цього року на Волині де-юре може з'явитися дорожній фонд - Волинь.Правда

Цього року на Волині де-юре може з’явитися дорожній фонд

Показати всі

Цього року на Волині де-юре може з’явитися дорожній фонд

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.
 
Зокрема,очільник Волині розповів,що днями у робочому режимі зустрівся із віце-прем`єром України Володимиром Кістіоном. Посадовці вели діалог про створення дорожнього фонду на Волині. Справа в тому,що в області вже 2 роки фактично працює дорожній фонд,із залученням коштів з місцевих бюджетів (50 на 50%).
 
«Нам вдалося доказати,що тільки при поєднанні ресурсів ми маємо можливість концентрувати кошти на ремонт та відновлення доріг. Для нас важливо,щоб в цьому році було на кінець прийняте рішення про створення фонду де-юре. Ми говоримо з вами про другу велику структуру після фонду регіонального розвитку і фонду соціально-економічного розвитку»,- зазначає Володимир Гунчик.
 
Водночас він додає,що в ОДА уже фактично завершили внутрішній аудит і уже готові розглядати питання прийняття функцій з ремонту доріг із залученням облавтодору,але за умови,якщо він не матиме кредитних зобов`язань. Наразі ж,баланс даного підприємства,каже Гунчик,- негативний. Отож,питання розвитку облавтодору нині залежить від Кабміну.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook