Чи з’явиться у Луцьку новий комунальний заклад спортивного спрямування? - Волинь.Правда

Чи з’явиться у Луцьку новий комунальний заклад спортивного спрямування?

Показати всі

Чи з’явиться у Луцьку новий комунальний заклад спортивного спрямування?

Заступник луцького міського голови Юрій Моклиця відзначив,що у функціонуванні луцького міського центру «Спорт для всіх» має розпочатись,таким чином,якісно новий етап,тим більше що він отримає статус юридичної особи. Фінансуватиметься він,звісно,з міського бюджету,гранична кількість штатних одиниц запланована у кількості 15 осіб.
«Я вважаю,що можна залишити кількість працівників в межах 10 чоловік,як це є зараз»,- зауважив Юрій Моклиця.
Напрямком діяльності майбутнього КЗ «Спорт для всіх» залишиться саме масовий спорт і популяризація занять фізичною культурою і спортом серед лучан.
Своєю чергою,директор Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Надія Петрик зазначила,що у 2015 році на функціонування цієї структури було спрямовано 735 тисяч гривень,з яких 141 тисячу витратили на оплату комунальних послуг,28 тисяч – на закупівлю обладнання,60 тисяч – на оздоровлення дітей пільгових категорій у літньому таборі.
Під час робочої зустрічі обговорення деяких питань були доволі жвавими. Нарікали учасники обговорення навіть на те,що на реконструкцію Луцького зоопарку пішло набагато більше коштів,аніж на фізичну культуру населення.
Додамо,у структурі міського центру «Спорт для всіх» у Луцьку діє 8 клубів за місцем проживання,у яких займається різними видами спорту 886 лучан-любителів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook