Позафракційний народний депутат Євгеній Мураєв відмовився від участі у виборах президента на користь представника “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула. Крім нього від участі відмовилося ще троє кандидатів. Про це Мураєв повідомив 7 березня на прес-конференції, – пише “Газета”.
“Я знімаю свою кандидатуру з виборів президента України на користь Олександра Вілкула. Ми вирішили об’єднати наші політичні сили. Найближчим часом пройде об’єднавчий з’їзд”, – сказав Мураєв.
Вілкул назвав це “об’єднанням канонічної опозиції”.
“Після того, як я стану президентом, я буду рекомендувати парламенту кандидатуру Євгенія Мураєва на посаду прем’єр-міністра. Я за те, щоб він очолив нашу партію на парламентських виборах”, – сказав Вілкул.
7 березня – останній день, коли кандидати в президенти можуть знятися з виборів. Від участі у президентській гонці відмовилися мер Львова Андрій Садовий, колишній журналіст Дмитро Гнап та полковник ЗСУ Сергій Кривонос.
Вибори президента відбудуться 31 березня.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook