Чорнобильцям та дітям війни сплатять борги - Волинь.Правда

Чорнобильцям та дітям війни сплатять борги

Показати всі

Чорнобильцям та дітям війни сплатять борги

У 2017 році розпочали погашення заборгованості по Волинській області за судовими рішеннями на користь чорнобильців та дітей війни. Про це повідомляє прес-служба Державної казначейської служби України.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» на поточний передбачено 500  млн гривень.

У 2017 році по Волинській області планується виконати судові рішення на суму 31,3 млн грн, які Головним управлінням Державної казначейської служби України у Волинській області прийнято до виконання.

Станом на 1 липня  2017 року за рахунок коштів зазначеної вище програми по Волинській області судові рішення, пакети документів по яких оформлені відповідно до встановлених законодавством вимог, уже виконали на суму 2,8 млн гривень.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook