Саакашвілі зізнався: «Я не покидаю Україну. Виїхати до Грузії після виборів не означає,що я покину Україну. Факт в тому,що ми в Грузії перемагаємо в виборній боротьбі проти російського олігарха,який керує Грузією. Я,як патріот України і Грузії,захищаю результат виборів в Грузії,тут немає нічого сенсаційного».
Відтак він сказав,що бачить главою МВС Грузії Хатію Деканоїдзе,яка зараз займає пост глави Нацполіціі України.
«Якщо Хатія погодитися,то вона була б ідеальним главою МВС Грузії. Це моя думка,якщо ми говоримо про наступному уряді Грузії»,- додав Саакашвілі. Одеський губернатор не боїться,що по прибуттю до Грузії його можуть заарештувати через порушеної кримінальної справи.
«Я залишаюся громадянином України. Георгій Маргвелашвілі (президент Грузії,- ред.)не контролює поліцію,він контролює інші структури в Грузії. Якщо ми переможемо на виборах,не думаю,що він зможе мені щось зробити»,- упевнений Саакашвілі.
Нагадаємо,що М. Саакашвілі є головою партії ! Єдиний національний рух»,яка,згідно з останніми соцопитуваннями,йде на другому місці за підтримкою серед грузинського населення напередодні виборів.
Як повідомляв NewsOne,раніше глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив,що дійсно планує повернутися в Грузію.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook