Через волинський кордон намагалися перевезти наркотики - Волинь.Правда

Через волинський кордон намагалися перевезти наркотики

Показати всі

Через волинський кордон намагалися перевезти наркотики

Прикордонники Луцького загону попередили незаконне перевезення через кордон наркотичних таблеток. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

«Вчора, через пункт пропуску «Ягодин» до Польщі слідував 35-річний громадянин України. В ході проведення контрольних процедур, спільна оглядова група виявила в нашого співвітчизника нарковмісні таблетки», – йдеться у повідомленні.

Чоловік намагався перевести через кордон в особистих речах майже 90 пігулок «МЕТАДОН- ЗН». Таблетки встановленим порядком вилучили співробітники СБУ. Прикордонники ж направили компетентним органам повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.309 ККУ.

Перевезення через кордон наркотичних, психотропних речовин та прекурсорів здійснюється лише у визначеному законом порядку, а сам перелік засобів міститься в постанові КМУ № 770 від 06.05.2000 року.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *