Через Viber та WhatsApp лучан повідомлятимуть про надзвичайні ситуації - Волинь.Правда

Через Viber та WhatsApp лучан повідомлятимуть про надзвичайні ситуації

Показати всі

Через Viber та WhatsApp лучан повідомлятимуть про надзвичайні ситуації

У Луцьку діятиме нова система сповіщень, яка інформуватиме людей про небезпеку. Відповідне рішення ухвалила Луцька міська рада на продовженні позачергової сесії 31 серпня.

У Луцьку встановлять нову систему оповіщень. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Кирилюк розповів, що загальнодержавна система оповіщень,яка існує ще з Радянських часів – застаріла. Вона потребує модернізації та пристосування до сучасних умов.

Він зазначив, що потрібно замінити аналогову систему оповіщень на цифрову. “Зараз, щоб сповіщати лучан про небезпечні ситуації використовують сирени та радіоточки. У місті всього існує 15 гучномовців, 11 з яких –  робочі, тому передавати важливу інформацію, практично, неможливо”,- розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.

Він зазначив, що сучасна система оповіщень використовуватиме інтернет, телебачення, телеграм-канали, Viber, WhatsApp та інші ресурси. Окрім того, використовуватимуть і гучномовці. Керівники організацій, виконавчих органів, установ, підприємств зможуть передавати понад тисячу абонентам інформацію про надзаичайні ситуації. Зараз уже триває переоснащення цієї системи, на яку потрібно понал 1 мільйон 300 тисяч гривень.

За відповідне рішення проголосували 28 депутатів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *