Бутусов пояснив,про що свідчить убивство Ляшка - Волинь.Правда

Бутусов пояснив,про що свідчить убивство Ляшка

Показати всі

Бутусов пояснив,про що свідчить убивство Ляшка

Про це на своїй сторінці у Facebook написав редактор видання «Цензор НЕТ» Юрій Бутусов. Повідомляє «Волинська правда».
«Він (убитий М. Ляшко. – Ред.) був одним з прибічників всемогутнього фаворита Януковича – «Юри Єнакієвського» – народного депутата Юрія Іванющенка (у ВР VI і VII скликань. – Ред). Був у чудових робочих стосунках з Ахметовим. Безпосередньо працював з Сім`єю через Олександра Януковича. Ляшко був деякий час одним з «наглядачів» з контролю над рядом секторів тіньової економіки – торгівлі і контрафактного виробництва підакцизних товарів,у контрабанді»,- написав Юрій Бутусов.
За його словами,убитий кримінальний авторитет «разом з бандою Іванющенка» брав активну участь у придушенні протестів на Майдані і надавав допомогу російській агресії в Україні.
За відомостями Бутусова,підручні «Єнакієвського» – Армен Саргсян,Олексій Чеботарьов і ряд інших ,включаючи Ляшка,заздалегідь залишили територію України й орудують на окупованих територіях під контролем луб’янських «кураторів». Вони брали участь в організації антиукраїнських акцій на початку агресії,у вербуванні найманців.
Як вважає журналіст,Ляшко був знищений своїми нещодавніми кримінальними спільниками,щоб приховати сліди багатьох злочинів і переділити активи і майно,які награбувало угруповання «Єнакієвського».
«Бандити почали знищувати один одного. Погано одне – Юрій Іванющенко як і раніше спокійно живе за кордоном і користується вкраденими в Україні мільярдами,а Генеральна прокуратура досі не придумала,яке висунути обвинувачення Іванющенку,щоб оголосити арешт його активів і майна в Україні і по всьому світу»,- пише Бутусов.
За його словами,майно бандитів,включаючи розкішний маєток Іванющенка під Києвом,як і раніше не арештоване,і не конфісковане в дохід держави.
При цьому,Олександр Янукович спокійнісінько живе в Арабських еміратах,а Рінат Ахметов з державною охороною від спецпідрозділів – в Києві.
Раніше Укрінформ повідомляв,в Криму,у приватному будинку в Гурзуфі,трьома пострілами розстріляний кримінальний авторитет Михайло Ляшко на прізвисько «Мішаня Косий». За фактом убивства російський Слідком відкрив кримінальну справу,в рамках якої розслідується кримінальна справа 59-річного чоловіка з вогнепальними пораненнями в ділянці спини і грудей.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook