Біля Луцька мисливець влаштував стрілянину - Волинь.Правда

Біля Луцька мисливець влаштував стрілянину

Показати всі

Біля Луцька мисливець влаштував стрілянину

У селі Зміїнець місцевий мешканець стріляв по дикій птиці у межах населеного пункту,- пише ВолиньPost.

Інцидент трапився у неділю,16 серпня. Про це розповіла жителька Зміїнця Алла Жупанюк. За її словами та за свідченнями жителів вулиць Левадна та Журавлина,молодий чоловік,на вигляд якому років 23,влаштував полювання на пташок.

Коли люди звернулися до нього з вимогою припинити стрілянину,виник конфлікт. Активні жителі спробували затримати молодика,проте той вирвався і встиг побігти до дому та перевдягнутися:

«Згодом прибула група підтримки горе-мисливця у складі родичів та крутих «дядечок». Почалося дійство з погроз,лайки,відбирання фотокамери. Викликана мілціія в`яло спостерігала за сваркою та піддиктовку адвоката молодика складала акт правопорушення»,- зазначила Алла Жупанюк.

До слова,Алла Жупанюк є журналістом і коли спробували зафіксувати порушення на відеокамеру,то «група підтримки» порушника всіляко цьому перешкоджала.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook