По всій Білорусі 23 грудня відбулись вечірні та ранкові акції протесту. Жителі міст виходили на марші з опозиційними плакатами в руках. Про це повідомляє 24 канал.
У Мінську білоруси вишикувались у ланцюг солідарності з національними прапорами, повідомляє. В іншій частині столиці відбувся районний марш. Машини, що проїжджали повз, сигналили на знак підтримки
Також марш влаштували у Новополоцьку. У Слуцьку та Семкові люди передавали всім вільним білорусам «привіт» та скандували «Разом переможемо». У Заславлі жителі вийшли на акцію протесту, тримаючи в руках плакати «У новий рік – без Лукашенка».
Жителі Серебрянки вийшли на мітинг зранку. Також вранці до протесту приєднались деякі райони у Мінську.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook