Безробітну лучанку оштрафували на 17 тисяч за відсутність маски - Волинь.Правда

Безробітну лучанку оштрафували на 17 тисяч за відсутність маски

Показати всі

Безробітну лучанку оштрафували на 17 тисяч за відсутність маски

Безробітну лучанку Юлію Кульчецьку оштрафували на 17 тисяч гривень за перебування у громадському місці без одягнутих засобів індивідуального захисту. Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд 4-го червня 2020 року, повідомляє Центр журналістських розслідувань “Сила правди.

Як йдеться в документі, протокол про адміністартивне правопорушення на жінку склали патрульні поліцейські. 30 квітня близько опівночі жінка перебувала без респіратора чи захисної маски у громадському місці – на зупинці громадського транспорту на проспекті Соборності, 30 в Луцьку. Таким чином, вона порушила вимоги пп. 1 п. 2 постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року.

В судовому засіданні лучанка свою вину визнала, просила суворо не карати, оскільки засоби захисту нібито забула вдома. Однак, суд виявив принципову позицію.

«Дослідивши зібрані та досліджені в судовому засіданні докази, суд приходить до висновку, що Кульчецька Юлія Володимирівна, порушивши правила щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, вчинила правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП. При цьому, обираючи вид та розмір стягнення за вчинене адміністративне правопорушення, суд враховує особу правопорушника, характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого, інші обставини справи і вважає за правильне застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі», – йдеться в постанові судді Луцького міськрайонного суду Романа Кихтюка.

Зрештою, суд постановив визнати Юлію Кульчецьку винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП та оштрафувати її на 17 тисяч гривень. Також жінка має сплатити 420 гривень судового збору.

Наразі рішення ще не набрало законної сили і впродовж кількох днів ще може бути оскаржене в апеляції.

До слова, за останні роки це не перше адміністративне правопорушення лучанки. Рік тому, коли вона ще працювала комплектувальницею на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна», цей же суд визнав її винною у вчиненні іншого адмінпорушення – зберіганні наркотичних речовин. Тоді на жінку відкрили і кримінальне провадження, яке згодом просто закрили. Саму ж Кульчецьку хоч і визнали винною в адмінпорушенні, але штрафувати не стали через закінчення строків накладення адмінстягнення. До того ж, суд взяв до уваги, що жінка перебувала на стаціонарному лікуванні у Волинській обласній психіатричній лікарні м. Луцька.

Юрій ГОРБАЧ.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *