Байден незабаром заявить, чи буде знову балотуватись в президенти США, - Politico - Волинь.Правда

Байден незабаром заявить, чи буде знову балотуватись в президенти США, – Politico

Показати всі

Байден незабаром заявить, чи буде знову балотуватись в президенти США, – Politico

Діючий президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден незабаром оголосить кінцеве рішення у питанні, чи буде йти на другий президентський термін.

Про це повідомляє  видання Politico.

Попередньо відомо, що своє рішення Байден може оголосити вже в середині лютого 2023 року. Таку інформацію виданню підтвердили джерела, наближені до самого президента.

За їх словами, лідер США обговорював це питання з усією родиною під час своєї відпустки на острові Сен-Круа.

“Джо Байден може вже у середині лютого повідомити про своє остаточне рішення боротись за пост президента США у 2024 році”, – пише Politico.

Відмічається також, що 2023 почався для Байдена та його партії більш політично вдалим. Це викликано також тим, що він висловив підтримку Україні.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *