Зірковий тренер «Голос. Діти 3» MONATIK став найкращим українським співаком 2016 року.
Про це повідомляє «1+1».
За цей титул також боролися минулорічний переможець Макс Барських та Іван Дорн. Премію від M1 MONATIKу вручила Ірина Білик.
MONATIK,який нещодавно випустив стильний кліп на пісню «Вечность»,зізнався,що бути в одній номінації з Іваном Дорном і Максом Барських для нього – велика честь.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook