Артист з Луцька став співаком року (ФОТО) - Волинь.Правда

Артист з Луцька став співаком року (ФОТО)

Показати всі

Артист з Луцька став співаком року (ФОТО)

Зірковий тренер «Голос. Діти 3» MONATIK став найкращим українським співаком 2016 року.
 
Про це повідомляє «1+1».
 
За цей титул також боролися минулорічний переможець Макс Барських та Іван Дорн. Премію від M1 MONATIKу вручила Ірина Білик.
 
MONATIK,який нещодавно випустив стильний кліп на пісню «Вечность»,зізнався,що бути в одній номінації з Іваном Дорном і Максом Барських для нього – велика честь.
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook