Орлов зазначив,що «Меркель запросила трьох лідерів «нормандського формату» на вечерю 19 жовтня в Берліні».
«Українська правда» звернулася до адміністрації Петра Порошенка щодо підтвердження цієї інформації.
Однак джерело в українських дипломатичних колах заявляло,що Україна не давала згоди на участь у саміті «нормандської четвірки»,«доки не буде погоджено «дорожню карту»,яка передбачатиме виконання умов безпеки Мінська Росією».
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook