Агресивних білорусів затримали на волинському кордоні - Волинь.Правда

Агресивних білорусів затримали на волинському кордоні

Показати всі

Агресивних білорусів затримали на волинському кордоні

У пункті пропуску «Доманове»,що на Волині,прикордонники Луцького загону не пропустили в Україну двох громадян Білорусі.

Білоруси прямували в Україну автомобілем «Ніссан» та були вдягнені у камуфльовану форму.

Під час перевірки один із чоловіків виявляв агресію,не виконував законні вимоги прикордонного наряду та взагалі – намагався втекти. Чоловіка вартові кордону відразу затримали. Під час затримання він чинив супротив.

Цього громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.185-10 та ст.202 КУпАП. Також під час огляду в автомобілі було виявлено ніж та гумовий кийок. Про правопорушення поінформовано працівників міліції у Волинській області.

Білорусу-втікачу заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки,іншому його співвітчизнику відмовлено в пропуску через кордон у зв’язку з непідтвердженою метою поїздки.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook