«Так тримати!», – Гунчик до медійників у День журналістики - Волинь.Правда

«Так тримати!», – Гунчик до медійників у День журналістики

Показати всі

«Так тримати!», – Гунчик до медійників у День журналістики

Про журналістську солідарність та дотримання етичних норм у день свого професійного свята дискутували медійники. Гарною нагодою для цього стало проведення науково-практичної конференції «Волинська журналістика: виклики 2017 року».

Зустріч відбулася у приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 6 червня, – пише відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Серед присутніх – представники друкованих засобів масової інформації, інтернет-видань, телебачення й радіомовлення. Не могли оминути увагою такий захід і посадовці. Аби привітати журналістів та подискутувати з ними з приводу їхньої діяльності, участь у конференції також узяв голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.

Розпочався захід зі вступного слова Михайла Савчака – голови Волинської обласної організації Національної спілки журналістів України. Михайло Іванович нагадав, що Указ, згідно з яким один день у році – 6 червня – визначено професійним святом медійників, підписав 25 травня 1994 року перший Президент незалежної України Леонід Кравчук. Дату ж обрано невипадково, позаяк у далекому 1992-му цього червневого дня Спілка журналістів України стала повноправним членом Міжнародної федерації журналістів. Подякував він і тим представникам медіа-спільноти Волині, котрі упродовж усіх цих років працювали над розвитком інформаційного простору регіону.

По тому Михайло Савчак запросив до вітання керівника найвищої виконавчої гілки влади у регіоні Володимира Гунчика. Посадовець, звертаючись до присутніх на конференції журналістів, передусім, подякував їм за творчу працю: ” Для мене дуже важливо не бути в вакуумі і не відчувати себе відірваним від спілкування з мешканцями Волині. І саме четверта влада – мас-медіа – увесь час  тримають представників виконавчої влади в тонусі, спонукають до контакту, змушують бути відвертими та відкритими. Також мені приємно, коли на шпальтах газет, поряд із зауваженнями до роботи влади поступають пропозиції, як спільно налагодити цю роботу”.

До слова, Володимир Петрович вважає конструктивно новим принципом роботи журналістів, коли вони не просто критикують, а висловлюють власні пропозиції щодо того чи іншого питання. Адже це допомагає представникам виконавчої гілки влади зрозуміти свої помилки та якнайшвидше їх виправити.

Крім цього, на переконання посадовця, у кожній роботі є свої плюси та мінуси, позитивні та негативні моменти. За майже три роки його роботи на посаді голови обласної державної адміністрації у співпраці з медійниками теж траплялося різне: була критика, нерідко – безпідставна, була й не менш гостра відповідь на неї. Проте, найголовніше, що у цих ситуаціях були знайдені точки дотику. А відтак, побажав журналістам так і далі тримати високу планку здобутків у роботі.

Після офіційно урочистої частини конференції, зрештою перейшли до практичної. Михайло Савчак повідомив, що з-поміж питань порядку денного особливу увагу під час заходу звернуть на проблеми процесу роздержавлення в області, суспільного телебачення, свободи слова, незалежності преси й прозорості власників ЗМІ, журналістики та її ролі в інформаційній війні тощо.

 

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook