Якою була промисловість Луцька у січні–квітні 2017 року, – повідомляють працівники Головного управління статистики у Волинській області.
За їх даними товаровиробники Луцька відвантажили споживачам продукції, надали послуг промислового характеру на суму 4,4 млрд. грн, (з неї 31,7% – за межі України), що становило майже половину загальнообласних обсягів. Значна частина її припадала на продукцію машинобудування, виготовлення виробів із деревини, виробництво паперу та поліграфічну діяльність, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.
Підприємствам обласного центру належали майже 48% вироблених на Волині макаронних виробів, 63,6% – хліба та виробів хлібобулочних, 64,8% –жіночих блуз, 89,7% – суконь, 90,5% – трикотажних нічних сорочок та піжам, майже всі загальнообласні обсяги виробництва плівки з пластмас, мішків та пакетів з полімерів етилену, паперу та картону. Лише в Луцьку вироблялися автобуси, тролейбуси, лічильники для рідин, підшипники, металочерепиця, банки зі скла для консервування, тканини з ниток синтетичних та штучних, жіночі та дівчачі брюки та бриджі, спідниці, взуття, туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук, скатертини й серветки для столу з паперу, морозиво тощо.
Вагомий внесок у промисловість міста зробили публічні акціонерні товариства «СКФ Україна», «ВГП», ПрАТ Спільне українсько-словацьке підприємство «Теріхем–Луцьк», державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор», дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», ДКП «Луцьктепло» які забезпечили майже 44% загальноміського обсягу.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook
2 Comments
Добре що промисловість Луцька розвивається. Адже часто українські товари на порядок дешевше закордонних, а по якості не гірші. Купити вітчизняну металочерепицю можна на сайті компанії Дахстрой http://dahstroy.com.ua/catalog/metalocherepicya
А ще краще на сайті steel-house.tk