«Все йде до серйозної війни»,– комбат «Донбасу» - Волинь.Правда

«Все йде до серйозної війни»,– комбат «Донбасу»

Показати всі

«Все йде до серйозної війни»,– комбат «Донбасу»

За версією Семена Семенченка,«розвиток ситуації в регіоні найбільше нагадує ланцюгову ядерну реакцію. Спочатку зусиллями російських спецслужб було зроблено все,щоб вона почалася: вони приготували все для багаття й запалили його. Але тепер реакція вже пішла сама,місцеві керівники міст,ополчень,банд відчули свою силу,повірили в політичне майбутнє й діють абсолютно незалежно від колишніх патронів та покровителів із Партії регіонів і навіть Росії. До того ж Москва,яка бачить слабкість української державної структури,не перестає активно допомагати терористам зброєю та людьми,звичайно,під заспокійливі заяви про свою цілковиту неучасть у конфлікті».

Командир батальйону «Донбас» переконаний: «Все йде до серйозної війни,і треба готуватися,що рівень жорстокості під час неї зашкалюватиме,бо вже очевидно,що її вестимуть із прицілом на терор». При цьому він зауважує,що особисто виступаю за рицарські правила війни. Однак уже зараз вони нереальні.

Семенченко констатує,що «рівень жорстокості підняла інша сторона,саме вони роблять ставку на терор і залякування. Дуже скоро ми просто змушені будемо відповідати тим самим. Тому повторюся: спочатку велика й дуже кривава війна,а потім довгі роки тут буде Ольстер».

Він також торкається й питання так званого чеченського фактора. «Це добровольці,яких наймають за гроші Януковича,– заявляє Семенченко. – Але я боюся,що коли вони почнуть масово гинути,що вже є,то (з огляду на чеченську систему тейпів та відповідальності родичів за один одного) згодом цілком можуть підтягнутися й офіційні структури для помсти. Взагалі не розумію,якого біса чеченці лізуть сюди,адже українці допомагали їм у війні проти РФ. Просто не здогадуюся,коли це ми стали ворогами».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook