На Волині чоловіку «обчистили» кишені - Волинь.Правда

На Волині чоловіку «обчистили» кишені

Показати всі

На Волині чоловіку «обчистили» кишені

Про це інформує підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

По гарячих слідах встановлено,що дану крадіжку скоїв 35-річний місцевий мешканець,у якого в присутності понятих виявлено та вилучено викрадений мобільний телефон.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook