В полоні терористів був розстріляний волинянин - Волинь.Правда

В полоні терористів був розстріляний волинянин

Показати всі

В полоні терористів був розстріляний волинянин

Про це повідомляє прес-служба Самооборони Майдану Волині,– пише «4 влада».

«Убитий наш брат-самооборонівець Олег Михайлов (псевдо «Серапатіст»). Як нам відомо,сьогодні потрапив у полон терористів і був розстріляний ними. Світла пам’ять нашому Герою! Сумуватимемо за ним Хай згине та вся погань,що нині вбиває наших бійців»,– пишуть на сторінці Самооборони Майдану Волині у соцмережі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook