На Майдані у Києві демонтували останній намет - Волинь.Правда

На Майдані у Києві демонтували останній намет

Показати всі

На Майдані у Києві демонтували останній намет

За словами атамана козацького війська Миколи Бондара,тепер його сотня перебуватиме на Трухановому острові,де розташований її тренувальний табір. Про це повідомляє інформаційне агентство Укрінформ.

Додамо,зараз на Майдані залишилося лише два мобілізаційних намети – від Міністерства оборони та від Адміністрації Президента.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook